TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
BILETY SKLEP BIZNES LEGIA.COM KONTAKT
U14: Legia trzecia w Medimurec Cup
15.08.2022 20.00, autor: JAKUB WYDRA,
Drużyna U14 Legii Warszawa zajęła trzecie miejsce w międzynarodowym turnieju Medimurec Cup w Chorwacji.
 
FAZA GRUPOWA
 
 
Legia Warszawa – Hajduk Split 3:1
Fabian Mazur
Fabian Mazur
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
33' (as. Mateusz Pawłowski),
Piotr Bartnicki
Piotr Bartnicki
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
37', Mateusz Pawłowski 39' (bez as.) – rywal 17' (rzut karny)
 
Legia – Crvena Zvezda Belgrad 3:1
Mateusz Strzelecki
Mateusz Strzelecki
Napastnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
12' (as.
Norbert Merchel
Norbert Merchel
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
),
Piotr Bartnicki
Piotr Bartnicki
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
31' (bez as.),
Piotr Bartnicki
Piotr Bartnicki
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
40' (bez as.) – rywal 20'
 
Legia – FK Adria (Japan) 2:0
Bartosz Korżyński
Bartosz Korżyński
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
23' (rzut karny), Edo von Brandt-Etchemedigaray 35' (as.
Piotr Kaniewski
Piotr Kaniewski
Obrońca, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
)
 
 
FAZA PUCHAROWA
 
 
1/4 FINAŁU: Legia Warszawa – NK Osijek 2:1
Fabian Mazur
Fabian Mazur
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
8' (bez as.),
Edo von Brandt-Etchemendigaray
Edo von Brandt-Etchemendigaray
Napastnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
15' (as.
Norbert Merchel
Norbert Merchel
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
) – rywal 17'
 
1/2 FINAŁU: Legia Warszawa – Standard Liege 1:2
Mateusz Pawłowski 28' (as.
Piotr Kaniewski
Piotr Kaniewski
Obrońca, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
) – rywal 19' (rzut karny), 34' 
 
MECZ O 3. MIEJSCE: Legia Warszawa – Sparta Praga 0:0, rzuty karne 6:5
 
 
 
 
KADRA LEGII U14 NA MEDIMUREC CUP
 
Denys Stoliarenko,
Jan Pietrzak
Jan Pietrzak
Bramkarz, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
-
Jan Rodak
Jan Rodak
Obrońca, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
,
Ksawery Kopeć
Ksawery Kopeć
Obrońca, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
,
Aleksander Marciniak
Aleksander Marciniak
Obrońca, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
,
Kazimierz Szydło
Kazimierz Szydło
Obrońca
Legia Warszawa U14
,
Jakub Juszczak
Jakub Juszczak
Obrońca, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
,
Piotr Bartnicki
Piotr Bartnicki
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
, Bartosz Korżynski,
Norbert Merchel
Norbert Merchel
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
,
Edo von Brandt-Etchemendigaray
Edo von Brandt-Etchemendigaray
Napastnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
,
Szymon Piasta
Szymon Piasta
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
,
Mateusz Strzelecki
Mateusz Strzelecki
Napastnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
,
Piotr Kaniewski
Piotr Kaniewski
Obrońca, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
,
Fabian Mazur
Fabian Mazur
Pomocnik, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
, Mateusz Pawłowski, Oskar Putrzyński, Igor Brzeziński
 
Trener:
Jakub Renosik
Jakub Renosik
Trener
Legia Warszawa U14
II trener:
Tomasz Kycko
Tomasz Kycko
II Trener
Legia Warszawa U14
 
 
 
 
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany gracz Legii Warszawa,
Ksawery Kopeć
Ksawery Kopeć
Obrońca, ur. 2009 r.
Legia Warszawa U14
.





zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do





Akademia gra!

3-4 grudnia 2022

Sobota

10:00, Legia U12 - Victoria Berlin, LTC
11:30, Legia U14 - Victoria Berlin, LTC
12:00, Zagłębie Lubin - Legia U19, Lubin
14:00, Legia U17 - Resovia Rzeszów, LTC
16:00, Legia U13 - KS Ursus, Ł3
16:15, Legia U16 - AKS SMS Łódź, LTC

Niedziela

13:00, Legia U15 - Stal Rzeszów, LTC
17:30, Legia U10 - Juventus Academy, LTC

25-27 października 2019

Sobota

10:00, ATP U12 - Legia U12, W-wa
12:00, Śląsk U18 - Legia U18, Wrocław, 0:3
12:30, Naki U17 - Legia U17, Olsztyn, 2:0
14:30, AP Jagiellonia U15 - Legia U15, Białystok, 4:0
15:00, KS Ursus U13 - Legia U13, W-wa
16:00, FFA U14 - Legia U14, W-wa, 1:8

Niedziela

12:00, Legia II - Świt NDM, Ząbki, 1:1
15:30, AP Zina U12 - Legia U11, W-wa

19-20 października 2019

Sobota

11:00, Legia U14 - Escola Varsovia U14, Łazienkowska 3, 4:3
12:00, Legia U18 - Jagiellonia Białystok U18, Rembertów, 4:0
13:00, Legia U17 - AKS SMS Łódź U17, Łazienkowska 3, 5:1
13:45, UKS Derby 356 U11 - Legia U10, Warszawa
15:00, Sokół - Legia II, Aleksandrów Łódzki, 1:1
15:00, Legia U13 - Escola Varsovia U13, Łazienkowska 3

Niedziela

16:00, Legia U15 - Escola Varsovia U15, Łazienkowska 3, 1:3
18:00, Legia U11 - WRKS Olimpia U12, Łazienkowska 3

23 października 2019

Środa

12:00, Lech U18 - Legia U18, Wronki, 1:1
15:00, Lechia - Legia II, Tomaszów Maz., 0:1
17:45, Legia U16 - Polonia W-wa U16, Ł3, 1:1

Czwartek

17:15, Legia U12 - Znicz Pruszków, Ł3

30-31 października 2019

Środa

14:00, Legia U18 - Gwarek Zabrze U18, Rembertów, 2:1
16:00, MUKS Unia U16 - Legia U16, W-wa, 1:5
17:30, Legia U13 - MKS Piaseczno U13, Ł3
17:30, KS U12 - Legia U12, Nowa Sucha
18:00, Legia II - Odra Opole, Ząbki, 1:0

Czwartek

14:00, Legia U17 - Ursus U17, Ł3, 3:1
18:30, Legia U10 - TS Gwardia U11, Ł3

9-10 listopada 2019

Sobota

12:00, Wisła U18 - Legia U18, Kraków, 1:5
12:00, Legia U17 - Escola U17, Ł3, 3:1
13:30, SEMP Ursynów U13 - Legia U13, W-wa

Niedziela

11:00, UKS Junior U14 - Legia U14 (U13), Radom
12:00, Legia II - Concordia Elbląg, Ząbki, 1:1
12:00, MKS Ząbkovia U15 - Legia U15, Ząbki, 0:8
14:00, MKS Ząbkovia U16 - Legia U16, Ząbki, 2:2
16:00, Legia U11 - Przyszłość Włochy U12, Ł3
16:30, Pogoń U12 - Legia U12, Grodzisk Maz.
17:30, Legia U10 - KS Raszyn U11, Ł3

6-8 listopada 2019

Środa

16:00, Legia U16 - Delta Wa-wa U16, Ł3, 1:3
17:00, Legia II - Ruch Wysokie Maz., Ząbki, 0:0
17:45, Legia U13 - STF Champion U13, Ł3

Czwartek

17:20, Legia U11 - KS Warszawiak U12, Ł3

Piątek

19:15, MKS U11 - Legia U10, Piaseczno

16-17 listopada 2019

Sobota

12:00, Legia U18 - Lechia Gdańsk U18, Rembertów, 4:2
13:30, UKS SMS U17 - Legia U17, Łódź, 3:5
18:00, Legia U15 - ZKS Olimpia Elbląg U15, Ł3, 7:1

22-24 listopada 2019

Sobota

11:00, KS Ursus U16 - Legia U16, W-wa
12:00, Legia U18 - Hutnik Kraków U18, Rembertów, 1:0
14:00, KS Drukarz U12 - Legia U12, W-wa
9 - 18:, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

Niedziela

12:00, Legia II - RKS Radomsko, Ząbki, 3:1
9 - 14, LEGIA CUP U11 - Legia U11 / Legia U10, Ł3

19-22 listopada 2019

Wtorek

17:30, Legia U10 - Warta Poznań U10, Ł3

Środa

14:00, Polska U16 - Legia U16, Ząbki

Piątek

14:00, Polska U16 - Legia U17, Ząbki

Sprawdź inny tydzień

Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

zamknij
Nazwa strony: Legia.com
Link: http://source.legia.com/fundacja/news,47739-u14_legia_trzecia_w_medimurec_cup.html#kom_add
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

a